Gazetka promocyjna z Intermarche "Co tydzień świeża porcja PROMO" (ważna od 10-08 do 16-08-2017)

Intermarche gazetka promocyjna

Oceń sieć

3.6 / 73(głosów)

Znajdź na mapie

Polub nas


Intermarche - opis gazetki promocyjnej

Intermarche jak zwykle stara się zapewnić swoim klientom najlepsze oferty. Gazetka promocyjna na najbliższy tydzień jest tego świetnym dowodem. Poniżej prezentujemy najlepsze okazje cenowe.

Intermarche promocje

Ulotka Intermarche na najbliższe dni kryje wiele ciekawych propozycji. W oczy rzucają się modne i porządnie wykonane trampki młodzieżowe CORS MK w różnych rozmiarach i kolorach za jedyne 24.99. Ciekawą propozycją jest również skorzystanie z rabatu minus 30% na kosmetyki nivea. Intermarche wie, czego klient potrzebuje latem - sześciopak piwa żywiec w puszce można kupić już za jedyne 14.49.

Ciekawe oferty da się również znaleźć na dziale owocowo-warzywnym. Cukinia zielona kosztuje jedynie 1.49 za kilogram, brzoskwinie 2.49, a świeża kolba kukurydzy tylko 1.79 za sztukę. Miłośnicy serów z pewnością zadowolą się promocją sera camembert "Na Turek" - tańszy aż o złotówkę kosztuje aktualnie 2.99. Intermarche nie zapomina również o sezonie grillowym - brykiet drzewny można kupić już za 5.99. Wystarczy dokupić podpałkę za 3.99, kaszankę za 7.99 i kiełbasę podwawelską wędzoną za 11.99, aby zapewnić sobie udany dzień.

Gazetki sieci Intermarche